О НАС


 
  Культурна лабораторія EDUCATORIUM відкриває виставковий рік колективним проектом «Експедиція Пападокія. Артефакти». Володимир Гуліч, Анастасія Лойко, Рита Новак, Алп Аслан, DJ Kalashnikov та VJ Yarkus представлять твори у різних техніках, роботу над якими вони почали у художній експедиції до Каппадокії (Туреччина) у 2016 році.

На думку художників, Пападокія — це вигадана країна, до якої потрапляє людина, коли збирається у нове, досі незнайоме місце. Пападокія — це мрії та уявлення, які повністю втілюються лише при зустрічі із реальністю. Каппадокія стала першим проявом Пападокії для групи митців.

Подорож до сакрального і омріяного місця стала поштовхом до переосмислення і творчого натхнення. Природа виявилась ще одним художнім матеріалом та, водночас, місцем взаємодії і прямого спілкування. Твори, які почали своє експозиційне життя як ленд-арт та частина природнього середовища, продовжують його у галерейному просторі. На виставці будуть представлені твори у різних медіа: живопис, графіка, фото, відео- та саунд-арт. 

У рамках виставки 28 січня відбудеться концерт групи Sun Groove та презентація першого кліпу гурту на пісню «Танцюй».

Виставка триватиме з 26 січня по 8 лютого. 
Відкриття виставки: 25 січня о 19:00 за адресою: вул. Рейтарська, 8б, культурна лабораторія «EDUCATORIUM».

E-mail: gallerydykat@gmail.com
Тел.: +38 (044) 279 57 88


 

 
 
 

 
Володимир Гуліч.
 
 
 


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
<< назад