О НАС


"Відео травень" - так можна перейменувати травень 2017 для українського відео арту.
Вітаю Україну з двома великими подіями,
у дорогому технічно, але дуже виразному Відео мистецтво - мапінг на будівлі.
VJ - інг – відео мистецтво,у якому за допомогою інструментів обробки світла і проекції, створюється художній твір.
Відео мапінг - напрямок в аудіовізуальному мистецтві, що представляє собою 3D-проекцію на фізичний обєкт навколишнього середовища з урахуванням його геометрії  та розташування у просторі.


 
 
 
В Амстердамі, українці взяли перше місце на почесному - LPM Live Mapping Contest 2017
.
  
 
 

LPM  дослівно Зустрич живих перфрмерів, міжнародна зустріч, присвячена  художникам, професіоналам і пристрасним шанувальникам виразного та живого відео. Є частиною AVnode | LPM 2015> 2018, великомасштабного проекту європейської відео співпраці.
  

Команда Артзебс
 з Запоріжжя - художники Володимир Гуліч, Ярослав Костенко, Настя Лойко і музиканти групи Madjha s об’єднують у своїй роботі аналогову, живу графіку і пророблене 3Д моделювання, динаміку VJ - инга, абстрактність і ритм музики у спільний простір трьох екранів  - стін, транслюючи живу історію.
 
 


 
Художники заявляють, для них важливо розкрити для себе і для друзів сучасні можливості світла, залучити до нового виразного засобу нових митців.
 
 

 
388 митців зі всього світу ділилися надбаннями у 180 перфоменсах, мастерклассах, инсталляціях.
 
 

 
 
 

ARTZEBS PERFOMANCE

Володимир Гуліч
Настя Лойко
VJ Yarkus 
У «Відео травні 2017» пройшов перший великий відео фестиваль Kyiv Light Festival.
 
Журі, міжнародне та поважне, скептично віднеслась до анімаційних робіт та віддало перевагу більш технічним, з використанням 3D, композиціям. Іх погляд - на сайті фестівалю kyivlights.com
 
Серед наших сімпатій:
 
ROTAR / ОБЕРТ
MARCELO FICA / МАРСЕЛО ФІКА
MODIFICA, CHILE / ЧИЛІ
 

 
OCTOPUS SPIRIT / ДУХ ВОСЬМИНОГА
IGNAT RADU / ІГНАТ РАДУ
ROMANIA / РУМУНІЯ 

 


 

IVY / ПЛЮЩ
FOX STUDIO / СТУДІЯ FOX
UKRAINE / УКРАЇНА
 
 
 
Він проходив паралельно з Євробаченням і багатьма іншими культурними подіями, але привернув чимало уважних глядачів. Будівля Річкового порту перетворювалося в пароплав, будиночок з привидами, космос, фонтан і дно річкове, 40 художників з різних країн творили світлом в двох номінаціях - відеомапінг і віджеїнг. Організатори вже готуються до нового року фестивалю, до відкриття нових відео художників.

 
 СПІВ

Іріна Ільїнськая (Харків)
DizArt (Запоріжжя)
   

 
   
 
 
 
 
 

ДУМКА ДНІПРО

Володимир Гуліч
Настя Лойко
 
  
В "Видеомае" 2017 прошел первый большой видеофестиваль Kyiv Light Festival. Он проходил параллельно Евровидению и многим другим культурным событиям,но привлек не мало внимательных зрителей. Здание Речного порта превращалось в пароходы, домик с приведениями, космос, фонтан и дно речное, 40 художников из разных стран творили светом в двух номинациях - видеомаппинг и виджеинг. Организаторы уже готовятся к новому году фестиваля, к открытию новых видео художников.
А в Амстердаме, украинцы взяли первое место на почетном - LPM Live Mapping Contest 2017
Команда Артзебс из Запорожья - художники Владимир Гулич, Ярослав Костенко, Настя Лойко и музыканты группы Madjha"s объединяя в своей работе  аналоговую, живую графику и сделанность 3Д моделирования, динамику VJ - инга, абстрактность и ритм музыки  и через общее пространство на трех экранах - стенах предают живую историю.
Художники заявляют, для них важно раскрыть для себя  и для друзей современные возможности света, привлечь к новому выразительному средству художников, рассказать о Запорожье.
VJ - инг - видеоискусство, в котором при помощи инструментов обработки света и проекции, создается художественное произведение.
Видеомаппинг -  направление в аудиовизуальном искусстве, представляющее собой 3D-проекцию на физический объект окружающей среды с учётом его геометрии и местоположения в пространстве.
<< назад
джойказино