О НАС

Живопис Володимира Гуліча контрабандой з Крима у студії Артзебс Почайна
 

Метро 🚊 Почайна ТЦ Городок 2 поверх, орієнтир - хол с "Пузатой хатой"

Задзеркалля. Studio Artzebs у Києві.
Artzebs — це об"єднання художників, засноване у 1998 році. Ініціатором створення групи став художник Володимир Гуліч. Серед учасників групи у різні часи були художники та музиканти: Андрій Стегура, Madjah"s, Геннадій Козуб, Віктор Покиданець, Віка Бегальська.Зараз в групі постійно працюють Володимир Гуліч, Настя Лойко, VJ Yarkus.
Березень 2020 року пандемія COVID-19 змусила призупинити роботу багатьох мистецьких майданчиків. Можливості для митців показувати свої роботи і утримувати творчі майстерні стали критичними. В умовах тотальної зміни завязків і форм відносин у суспільстві, спонтанно виникають нові, незвичайні, обнадійливі приклади вза"ємодії.
Відтепер тут можна знайомитись з сучасним українським мультидисциплінарним мистецтвом, відвідувати лекції, спостерігати за митцями під час їх роботи. Група багато працює з різними медіа і в такий спосіб втілює і розвиває ідеї виразності в образотворчому мистецтві. Учасники групи декларують єдність мистецтва з сучасністю і принципи взаємодопомоги у цілісній системі Всесвіту. Поєднання міської архітектури, музики і цифрових відеотехнологій створює унікальний художній контент – живопис, генеративні відео, скульптури, фрески тощо.
Як випливає з назви, Studio Artzebs бере за відправну точку ательє художника —  внутрішню роботу з генерування та втілення художнього вислову, його документацію.

Почайна, Gorodok Gallery


Якісні художні матеріали надані
<< назад